Jak zrobić bransoletkę na drucie z kamieniami naturalnymi?

Jak zrobić bransoletkę na drucie z kamieniami naturalnymi?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 10 minut
Koszt materiałów: około 6.00 zł

Łatwa lekcja stworzenia bransoletki z kamieni i drutu posrebrzanego. Wybraliśmy owale chryzokola, ale może je zastąpić innymi kamieniami półszlachetnymi, naszym zdaniem z owalami komponuje się najlepiej, ale też możesz wybrać inne kształty kamieni. Projekt Natalii - Cleo80. Bransoletka z drutu posrebrzanego oraz kamieni.. w towarzystwie innej bransoletki wykonanej w ten sam sposób.

Kamienie półszlachetne i naturalne wykorzystaj przy tworzeniu biżuterii

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Owijamy drut kilka razy na okrągłym przedmiocie odpowiadającym średnicą bransoletki.(Zmierz obwód nadgarstka i dodaj 2-5 cm). Jeden z końców owijamy kilka razy wokół wszystkich zwojów, aby je unieruchomić.
krok 3
Nakładamy na drut owal chryzokoli.
krok 4
Owijamy drut za owalem. Odcinamy nadmiar drutu.
krok 5
Kawałkiem drutu mocujemy w ten sam sposób owal po przeciwnej stronie bransoletki. Monety przytwierdzamy do bransoletki w ten sam sposób.
krok 6
Bransoletka w towarzystwie drugiej, zrobionej w ten sam sposób. Bransoletka z kamieni półszlachetnych owalnych.

Bransoletki z kamieni tanio

Bransoletki z kamieni półszlachetnych i kamieni naturalnych, wcale nie muszą być drogie. Nie trzeba ich kupować w eleganckich sklepach i przepłacać, wystarczy trochę czasu, cierpliwości i możesz samemu takie bransoletki z kamieni stworzyć. Zaletą tego jest, że sama decydujesz jakie kamienie dobrać, w jakich kolorach, jak podkreślić ich wartość. Taka bransoletka handmade wyjdzie Ci kilka razy taniej, niż sklepowa. Twórz biżuterię dla siebie lub najbliższych. To dużo relaksu i zabawy.

 

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.