Jak zrobić bransoletkę bangle wire?

Jak zrobić bransoletkę bangle wire?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 1.40 zł

Kolejny tutorial w którym pokazujemy ciekawe bransoletki bangle. Są one bardzo ciekawe, łatwe do stworzenia, a także przynajmniej nam trochę kojarzące się z Indiami i Arabią, Bransoletka stworzymy samodzielnie z drutu, koralików Toho i różnego rodzaju zawieszek i podwieszek. 

Projekt Natalii - Cleo80. Bransoletka z drutu posrebrzanego, metalowych zawieszek oraz koralików Toho.. w towarzystwie innych bransoletek wykonanych w ten sam sposób.

Bransoletka bangle

 

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Na okrągłym przedmiocie wyginamy drut, odcinamy 1,5 okręgu. Na jednym końcu robimy pętelkę (oczko/loopik). Pętlę odginamy do góry.
krok 3
Przez drugi koniec drutu nakładamy koraliki i zawieszkę, do której wcześniej przyczepiamy otwarte ogniwko.
krok 4
przewlekamy drut przez wcześniej zrobione oczko.
krok 5
Robimy pętelkę na drugim końcu drutu, jednak nie "zamykamy" jej.
krok 6
Wyginamy pętelkę tym razem do dołu. Zakładamy na drut i zamykamy oczko.
krok 7
Na zdjęciu gotowa bransoletka DIY w towarzystwie dwóch innych.. :-)

Handmade kursy

Na naszej stronie znajdziesz wiele kursów, lekcji, tutoriali jak zrobić biżuterię z koralików, półfabrykatów, koralików Toho, kamieni półszlachetnych. Ucz się z nami i ponad 300 darmowych lekcji, krok po kroku. Dobieraj kolory koralików pod siebie, do swojego stylu, czy sukienki. Twórz też biżuterię handmade dla swojej rodziny i przyjaciółek. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.