Jak zrobić bransoletkę minutka?

Jak zrobić bransoletkę minutka?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 3.50 zł

Prosta i łatwa lekcja w której stworzysz ciekawą bransoletką z rzemienia, całość będzie uwieczniona zapięciem magnetycznym z zamkiem

Projekt bransoletki wykonanej z metalowego zapięcia oraz eko rzemienia i rurki otoczonej nicią jedwabną.

Zapięcie magnetyczne do wklejania

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Odmierz odpowiednią ilość rurki i rzemienia (do obwodu nadgarstka). Odetnij. Do otworu po jednej stronie zapięcia z wlej odrobinę kleju, np. cyjanopan. Złap za końce w rzemieniu i rurce i umieść oba w otworze. Przytrzymaj chwilę.
krok 3
To samo zrób z drugiej strony. Wybierz sobie, jaki skręt i ułożenie mają mieć wobec siebie rurka i rzemień. To jak je ustawisz ma wpływ. Pamiętaj też o tym, by wkładać je razem do otworu lekko zgniatając rzemień - wówczas wszystkie elementy się zmieszczą.
krok 4
Gotowa bransoletka z rzemienia, razem z zapięciem magnetycznym.

Zapięcia do bransoletek na magnes

W naszym sklepie znajdziesz dużo produktów do tworzenia bransoletek z koralików, setki półfabrykatów które umożliwią zrobienie ciekawej i unikalnej biżuterii handmade. Ucz się z nami krok po kroku jak zrobić bransoletki z koralików.

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.