Jak zrobić bransoletkę masajka?

Jak zrobić bransoletkę masajka?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 2.40 zł

Bransoletka masajka to dość ciekawa bransoletka z materiałowego rzemienia i zapięcia metalowego. Lekcja dość prosta i przyjemna, a także szybka w realizacji. Oferujemy różnego rodzaju rzemienie i materiały do jej stworzenia. By była ciekawsza stworzyliśmy ją przeplataną, możesz wykorzystać różnego kolory rzemienia. 

Projekt Natalii - Cleo80. Bransoletka wykonana w całości z materiałowego rzemienia oraz metalowego zapięcia.

Jak zrobić bransoletką masajka?

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Z odcinka rzemienia odcinamy dwa kawałki o długości około 20-24 cm (w zależności od obwodu nadgarstka). Ich końce wklejamy do jednej części zapięcia. Polecamy najpierw umieścić odrobinę kleju wewnątrz zapięcia, potem umieścić rzemienie.
krok 3
Rzemienie skręcamy wokół siebie. Końce umieszczamy w drugiej końcówce z klejem w środku, tak samo jak na początku.
krok 4
Gotowa bransoletka masajka. Stworzona z rzemienia materiałowego, oraz zapięcia metalowego.

Bransoletka masajka

Bransoletka jak widzisz była łatwa w stworzeniu, możesz użyć różnych kolorów, dodać chwosty, czy spróbować podczepić jakąś zawieszkę. Zapięcie metalowe w kolorze złotym możesz zastąpić zapięciem srebrnym. Ucz i twórz biżuterię hand made, zapraszamy po więcej lekcji https://kurs-bizuterii.pl/

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.