Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho różowa wiosna?

Dowiedz się jak zrobić bransoletkę krok po kroku z koralików Toho i czeskich. Projekt dla nas przygotowała Natalia - Cleo80. Bransoletka wykonana ze szklanych koralików czeskich oraz koralików Toho. W pracy użyliśmy koraliki fire polished, oraz koraliki Toho 11/0, do tego zestaw igieł i nici, oraz ciekawe koraliki Crescent Pacifica.

Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho i czeskich?

krok 1
Półprodukty do zrobienia bransoletki, nić, igły, karabińczyki, koraliki i ogniwka.
krok 2
Na środek nici nawlekamy 7 koralików Toho i ogniwko.
krok 3
Końcami nici przechodzimy przez koralik FP 6 mm tworząc pętlę.
krok 4
Na jedną nić nawlekamy koralik FP 4 mm a na drugą Toho.
krok 5
Nawlekamy koralik crescent na obie nici.
krok 6
Na nić, na którą wcześniej nawlekaliśmy FP teraz nawlekamy Toho a na drugą FP.
krok 7
Ponownie nawlekamy koralik crescent.
krok 8
Powtarzamy naprzemienne nawlekanie koralików aż uzyskamy odpowiednią długość bransoletki (29 koralików crescent na nadgarstek o obwodzie około 16-17 cm).
krok 9
Na obie nici nawlekamy koralik FP 6 mm.
krok 10
Nawlekamy 7 koralików Toho i ogniwko z założonym karabińczykiem.
krok 11
Krzyżujemy nici w koralikach Toho i wracamy z powrotem.
krok 12
Nad każdym koralikiem FP 4 mm nawlekamy po 5 koralików Toho.
krok 13
Jeszcze raz przechodzimy przez wszystkie koraliki pomijając 3 środkowe koraliki nad FP, wypychając je do zewnątrz tworząc trójkąty. Zawiązujemy supełki i odcinamy nadmiar nici.
krok 14
Bransoletka DIY z koralików.

Dziękujemy za zapoznanie się z nową lekcją z koralikami Toho i czeskimi. Mamy nadzieję, że efekt ostateczny Wam się podoba, oczywiście możecie zastosować zupełnie inną kolorystykę, wybrać inne kolory, a nawet pobawić się z kształtami. Dużo zależy od Waszej wyobraźni. Zapraszamy do zapoznania się z innymi lekcjami jak stworzyć bransoletkę na naszej stronie oraz odwiedzenia naszego sklepu z koralikami i półfabrykatami do biżuterii

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.