Jak zrobić bransoletkę z perełek i siatki jubilerskiej rubin w sieci?

Co jeśli chciałbyś stworzyć bransoletkę z szklanych perełek i siatki jubilerskiej? Ta lekcja biżuterii DIY jest dla Ciebie! :) Nauczysz się wklejania końcówek, wypełniania siatki jubilerskiej perełkami, a także tworzenie zapięcia z karabińczyka i ogniwek. Projekt Natalii - Cleo80. Bransoletka lub naszyjnik - wykonanie z siatki jubilerskiej, plastikowych koralików i metalowych półfabrykatów.

Bransoletka z siatki jubilerskiej i perełek jak zrobić?

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Odcinamy około 50 cm siatki jubilerskiej i jeden z końców wklejamy do końcówki. Odrobinę kleju np. magic lub cyjanopan umieść w jednej z końcówek. Następnie, delikatnie palcami ściśnij siatkę przy końcu i umieść w końcówce. Chwilę przytrzymaj.
krok 3
Do siatki wkładamy 3 perełki. Ostrożnie po jednej, by nie uszkodzić siatki.
krok 4
Na siatkę nawlekamy koralik modułowy.
krok 5
Ponownie wkładamy 3 perełki do siatki i koralik na siatkę. Powtarzamy czynności aż uzyskamy odpowiednią długość naszego naszyjnika/bransoletki.
krok 6
Odcinamy nadmiar siatki, pozostawiając około 1cm do wklejenia w końcówkę.
krok 7
Tak jak poprzednio, wklejamy koniec siatki w druga końcówkę.
krok 8
Montujemy ogniwka i karabińczyk.
krok 9
Gotowa bransoletka handmade. Bransoletka z perełek i siatki jubilerskiej
krok 10
.. Lub naszyjnik DIY.

Bransoletka handmade

Mamy nadzieję że bransoletka Ci się podoba, perełki szklane można zastąpić oryginalnymi perełkami Swarovskiego, można też wybrać je różnej wielkości, a siatkę różnej szerokości tak by stworzyć bardziej delikatną bransoletkę, lub bardziej widoczną. Mamy wiele kolorów do wyboru, biały, czarny i od nas zależy jak dopasujemy i odetniemy, w tym przypadku użyliśmy czarnej siatki i różowych perełek. Zamiast perełek szklanych, można też użyć koralików drobnych np. Toho, czy kryształków. Przykładowy tutorial z koralikami Toho i siatką jubilerską

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.