Jak zrobić klipsy z drobnymi koralikami?

Projekt wykonania klipsów z posrebrzanych półfabrykatów i szklanych koralików.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec okrągłych delikatnie odchyl oczko w szpilce i zaczep na klips. Zamknij oczko.
krok 3
Wykonaj oczko w szpilce na drugim jej końcu.
krok 4
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych odetnij część cienkiego drutu. Na końcu szpilki, tuż nad oczkiem zacznij ścisło okręcać drucik wokół szpilki.
krok 5
Jeśli drucik mocno się trzyma zacznij nakładać koraliki. Najpierw jeden koralik jagodowy, potem dwa bordowe, dwa jagodowe, dwa bordowe.
krok 6
Zablokuj koraliki, by ścisło przylegały do siebie i przyłóż drucik z koralikami do szpilki. Okręć drucik kilka razy wokół szpilki.
krok 7
Znów nakładaj koraliki na zmianę w takiej ilości, by znajdowały się na druciku ścisło, aż do końca szpilki. Znów okręć kilka razy drucik na szpilkę przy oczku. Wykonaj cztery takie koralikowe wężyki.
krok 8
Na koniec należy zamaskować oczko na końcu szpilki. Nakładaj po jednym lub dwa koraliki i okręcaj drucik przy oczku. Cały proces powtórz z drugim klipsem.
krok 9
Gotowe klipsy.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.