Jak zrobić kolczyki srebrne z kryształkami Swarovskiego hibiskus baronowej?

Jak zrobić kolczyki srebrne z kryształkami Swarovskiego hibiskus baronowej?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 23.00 zł

Nie wszystkie tutoriale muszą być trudne i wymagające, w obecnym nauczysz się jak w parę minut zrobić kolczyki srebrne. Do tych kolczyków uzyjemy bigli srebrnych 925, oraz kryształków Swarovskiego. Kolczyki będą wisiały na srebrnych żmijkach.

Projekt wykonania kolczyków ze srebrnych półfabrykatów i kryształków Swarovski.

Jak zrobić srebrne kolczyki z kryształkami?

 

 

krok 1
Wszystkie produkty potrzebne do stworzenia tanich kolczyków srebrnych. W tym półfabrykaty srebrne, bigle, oraz kryształy Swarovskiego.
krok 2
Na żmijkę nałóż kuleczkę oprószoną, kryształ Swarovski a następnie srebrną kuleczkę zaciskową.
krok 3
Kuleczkę przesuń na sam koniec żmijki i zaciśnij przy pomocy szczypiec wygiętych, płaskich.
krok 4
Otwórz delikatnie oczko w biglu a następnie zaczep na oczko w żmijce. Domknij oczko. Wszystkie czynności powtórz z drugim kolczykiem.
krok 5
Gotowe kolczyki srebrne. Bardzo łatwo możesz wybrać inny kolor kryształków Swarovskiego dopasować do swojej kreacji. Wypróbuj!

Tanie kolczyki srebrne

Nie warto przepłacać za kolczyki srebrne w galerii czy u jubilera, możesz sama je zrobić z kilku prostych elementów i zapłacić nawet 10-20 razy mniej. To naprawdę proste, jak powyższa lekcja. Jeśli Ci się spodobała to zapraszamy do kolejnych tutoriali krok po kroku w tworzeniu biżuterii handmade. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.