Jak zrobić kolczyki z masy perłowej księżyc?

Jak zrobić kolczyki z masy perłowej księżyc?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 3.50 zł

Biżuteria handmade może mieć wiele różnych odmian, w zależności od technik, użytych materiałów, dzisiaj zrobimy kolczyki z masy perłowej. Połączymy je z koralikami szklanymi oraz biglami srebrnymi i linką stalową. Dobraliśmy takie kolory masy perłowej, koralików które przypominają kosmos i galaktykę. 

Projekt wykonania kolczyków na linkach stalowych z malowaną masą perłową.

Kolczyki z masy perłowej

 

krok 1
Wszystkie produkty. Masa perłowa, bigle, linki, koraliki szklane. Do dzieła! :)
krok 2
Odmierz i odetnij przy pomocy szczypiec tnących bocznych dwa odcinki po około 15 cm każdy.
krok 3
Przełóż linkę przez oczko w biglu. Zbliż oba końce, ale jeden niech będzie około 1-2 cm dłuższy. Przełóż przez oba jedną szklaną kulę. Zostaw miejsce między kulą a biglem jak na zdjęciu.
krok 4
Nałóż owal z masy perłowej. Następnie na jedną linkę nałóż jedną kulę, na drugą zaś (dłuższą) nałóż dwie kule.
krok 5
Ułóż ostatecznie wszystkie materiały i nałóż kuleczki zaciskowe. Zaciśnij je na przykład szczypcami bocianami ścisło za kulami ze szkła. Jeśli chcesz możesz odciąć nadmiar linki. Wszystkie czynności powtórz z drugim kolczykiem.
krok 6
Kolczyki posrebrzane z masy perłowej.

Biżuteria srebrna z masą perłową

Kolczyki z masy perłowej są świetne na wiosnę i lato, są lekkie, delikatne i przyjemne w dotyku. W naszym sklepie znajdziesz setki kolorów i kształtów, dopasuj je pod swoją sukienkę, kreację i baw się dobrze. Znajdziesz też dużo różnych półfabrykatów srebrnych w tym bigli, dobierz je pod siebie. Bigle srebrne są droższe niż bigle posrebrzane, ale za to najwyższej jakości. Można je zastąpić biglami ze stali chirurgicznej. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.