Jak zrobić kolczyki srebrne z kryształków Swarovskiego? lodowe pragnienia

Jak zrobić kolczyki srebrne z kryształków Swarovskiego? lodowe pragnienia
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 15.30 zł

Kryształy Swarovskiego są bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia biżuterii, mają piękne szlify, kolory, powłoki, są zarazem delikatne, ale i wyraziste. Rzucają się w oczy! Do tego są idealne dla początkującej osoby, tworzącej biżuterię. W związku z czym postanowiliśmy zrobić z nich kolczyki srebrne

Projekt wykonania kolczyków ze srebrnych półfabrykatów i kryształków Swarovski.

Jak zrobić kolczyki z kryształków Swarovskiego?

 

krok 1
Wszystkie produkty. Potrzebujemy kryształków Swarovskiego, połączyliśmy dwa kolory. Do tego bigle srebrne i szpilki gwoździe.
krok 2
Na srebrną szpilkę nałóż kolejno kryształ artemis oraz capri blue (jak na zdjęciu).
krok 3
Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko: złap koniec drutu pomiędzy bolce narzędzia na samym ich końcu. Okręć drut wokół bolca.
krok 4
Po wyjęciu bolca wyprostuj drut pod wykonanym oczkiem. Nałóż bigiel. Wszystkie czynności powtórz z drugim kolczykiem.
krok 5
Kolczyki srebrne z kryształów Swarovskiego.

Srebrne kolczyki Swarovski

W lekcji tej użyliśmy bigle zapinane małe srebrne, ale można użyć innych bigli srebrnych, można je zastąpić stalą chirurgiczną. Możemy też wybrać kolor kryształu Swarovskiego, czy inny kryształek. Warto stworzyć sobie kilka kolorów do różnych kreacji i wyjść, by w każdej sytuacji wyróżniać się nietuzinkową biżuterią. Kolczyki z srebra i kryształków Swarovskiego to bardzo ładny i ekskluzywny produkt, nie warto przepłacać w sklepie kilkuset złotych, wystarczy kilkanaście złotych i parę minut relaksu. Zapraszamy do innych lekcji, w których wykorzystujemy wiele elementów Swarovskiego, ale także kamienie półszlachetne, czy koraliki szklane czy koraliki Toho.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.