Jak zrobić kolczyki srebrne z koralikami miracle?

Łatwy i przyjemny tutorial jak zrobić kolczyki srebrne, zajmie to nam bardzo mało czasu, a uzyskany efekt będzie bardzo elegancki i ładny. W naszej lekcji wykorzystujemy koraliki miracle, ale możemy je zastąpić bardziej ekskluzywnymi produktami takimi jak perełki Swarovski, czy kamienie szlachetne

Projekt wykonania kolczyków na kołach ze srebrnych półfabrykatów oraz zjawiskowych koralików miracle.

Jak zrobić kolczyki krok po kroku?

krok 1
Wszystkie produkty potrzebne do stworzenia kolczyków. Koraliki, bigle srebrne, zawieszka srebrna.
krok 2
Otwórz delikatnie oczko w biglu a następnie zaczep na oczko w przywieszce. Domknij oczko.
krok 3
Koraliki miracle nakładaj na drut w kole w kolejności jak na zdjęciu. Wszystkie czynności powtórz z drugim kolczykiem pamiętając o odbiciu lustrzanym w kolejności nakładania kul.
krok 4
Kolczyki srebrne z koralikami miracle. Możesz je zastąpić perełkami Swarovskiego, dopasuj kolory pod siebie.

Jak zrobić kolczyki z koralików miracle?

To była bardzo przyjemna lekcja, zastanów się jakich koralików użyć, jakie kolory, jakie materiały dopasuj je pod swój wygląd, ubranie, czy wydarzenie na które idziesz np. wesele, sylwester. Nie bój się eksperymentować, w rękodziele jest dużo miejsca na zabawę i swobodę tworzenia biżuterii. Jeśli Ci się ta lekcja spodobała to warto byś sprawdziła inne lekcja np. jak zrobić bransoletkę. Może stworzysz podobny komplet? Do dzieła!

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.