Jak zrobić kolczyki z lawy wulkanicznej?

Jak zrobić kolczyki z lawy wulkanicznej?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 2.45 zł

Lawa wulkaniczna jest śliczna, z reguły jest kolorze czarnym jak to zastygła lawa ;-) ale do celów biżuteryjnych można ją zabarwić na inne kolory np. żólty, czerwony. Do stworzenia kolczyków wykorzystamy właśnie taką lawę, do tego potrzebujemy bigle, szpilki, kuleczki ozdobne czyli podstawowe półfabrykaty do wyrobu biżuterii. 

Projekt wykonania kolczyków z metalowych półfabrykatów oraz kamienia lawy wulkanicznej.

Wyroby z lawy wulkanicznej - kolczyki

 

krok 1
Wszystkie produkty potrzebne do zrobienia kolczyków z lawy wulkanicznej. Bigle, szpilki, kuleczki ozdobne i oczywiście koraliki z lawy.
krok 2
Na szpilkę nałóż kamień wulkan oraz kuleczkę w kolorze złota.
krok 3
Na oczko zostaw około 0,8-1 mm szpilki. W razie potrzeby skróć ją przy pomocy szczypiec tnących bocznych. Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko: złap koniec drutu pomiędzy bolce narzędzia na samym ich końcu. Okręć drut wokół bolca.
krok 4
Po wyjęciu bolca wyprostuj drut pod wykonanym oczkiem. Nałóż bigiel. Wszystkie czynności powtórz z drugim kolczykiem.
krok 5
Kolczyki z lawy wulkanicznej. Wyglądają świetnie, możesz wybrać inne kolory i kształty.

Koraliki z lawy wulkanicznej

W naszym sklepie znajdziesz naturalną lawę wulkaniczną, oraz barwioną w różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt taki który pasuje do Ciebie twojej kreacji. Oczywiście lawę wulkaniczną można zastąpić jakimś innym kamieniem szlachetnym, czy koralikami. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i fantazji. Zapraszamy do naszego kursu biżuterii https://kurs-bizuterii.pl/

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.