Jak ozdobić kieliszek na perłowej nóżce?

Projekt ozdobienia nóżki kieliszka szklanymi perełkami.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj pełne, duże oczko.
krok 3
Wyjmij bolce z drutu i wykonaj palcami bądź przy pomocy bolców szczypiec spiralę okrągłą lub kwadratową. Wystarczy kilka zagięć.
krok 4
Na jedną ze szpilek nałóż perełkę 10 mm oraz posrebrzaną lilię.
krok 5
Na końcu szpilki przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj małe oczko.
krok 6
Na drugą szpilkę nałóż perełkę białą i zieloną. Na szpilkę trzecią nałóż perełkę bordową i białą. Na końcu szpilek przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj małe oczka.
krok 7
Nałóż wszystkie szpilki na drut. Oczka zamknij przy pomocy szczypiec bocianów.
krok 8
Przyłóż ścisło ozdobę do nóżki kieliszka u jego podstawy i okręć drut raz lub dwa razy wokół nóżki. Z pozostałej części drutu wykonaj przy pomocy szczypiec okrągłych oczko, bądź wygnij drut w paru miejscach.
krok 9
Możesz również okręcać pozostały drut wokół nóżki póki drut się nie skończy. Drut jest elastyczny, więc możesz dowolnie go dopasować do nóżki kieliszka.
krok 10
Gotowa ozdoba.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.