Jak zrobić obrączkę peyotową? Ścieg peyote

Wzór ścieg peyote jest jednym z licznych wykorzystywanych w beadingu. DO zrobienia bransoletki będą Ci potrzebne koraliki drobne np. Toho, igłę, nić nylonową oraz chwila wolnego czasu. Obrączka peyotowa zrobiona z produktów Toho - nici nylonowych oraz szklanych koralików.

Jak zrobić obrączkę ścieg peyote?

krok 1
Wszystkie produkty do zrobienia obrączki ściegiem peyote.
krok 2
Schemat peyotowej obrączki wraz z kierunkiem i sposobem nawlekania koralików.
krok 3
Zaczynij od nawleczenia koralika stopującego (łatwiej będzie zacząć pracę na właściwych koralikach, gdyż nie będą się one rozjeżdżać).
krok 4
Nawlecz pierwsze 8 koralików według schematu.
krok 5
Utwórz drugi rząd przechodząc przez co drugi koralik - również zgodnie ze schematem.
krok 6
Pracuj tak, aż do osiągnięcia wymaganej długości (obwodu) obrączki. Na końcu zszyj zazębiające się koraliki w całość. Aby oba końce obrączki ładnie się zazębiły musisz pamiętać, że boczna liczba koralików musi być zawsze nieparzysta.
krok 7
Gotowa obrączka. Tym sposobem możesz zrobić naszyjnik.. wystarczy wykonać dłuższy splot.

ścieg peyote instrukcja

Ucz się z nami jak zrobić bransoletkę i innego rodzaju biżuterię handmade, znajdziesz na naszym kursie biżuterii różnego rodzaju lekcje krok po kroku, nauczysz się różnych technik, a wszystko po to by wyróżnić się z tłumu swoją wyjątkową biżuterią. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.