Jak zrobić pierścionek słodki wiatraczek?

Jak zrobić pierścionek słodki wiatraczek?
Trudność: średnie ✂✂
Potrzebny czas: 15 minut
Koszt materiałów: około 0.99 zł

Projekt uroczego pierścionka wykonanego z masy plastycznej, szkła i metalowych półfabrykatów. Pierścionek ogólnie jest łatwy do zrobienia, natomiast chyba najtrudniejsze jest zrobienie wiatraczka, nadanie mu formy i kształtu. 

Jak zrobić pierścionek z masy plastycznej, termoutwardzalnej?

 

krok 1
Wszystkie materiały potrzebne do zrobienia pierścionka, masa termutwardzana, perełka, oraz baza do pierścionka.
krok 2
Przygotuj 2 gramy masy różowej. Rozwałkuj.
krok 3
Wytnij kwadrat. Zrób nacięcia jak na zdjęciu.
krok 4
Zagnij każdy prawy róg każdego nacięcia.
krok 5
Opcjonalnie możesz pokryć pracę porpoliną lub sypkim pigmentem o perłowym połysku. Wypiecz pracę w piekarniku w temperaturze 120 stopni (czas wypiekania ok. 10 minut).
krok 6
Po wypieczeniu i ostygnięciu przyklej perełkę oraz bazę pierścionka na odwrocie. Gotowy pierścionek.

Tani pierścionek

Nie zawsze trzeba przepłacać za biżuterię, czasem warto zrobić coś samemu by nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także poczuć się wyjątkowo i wyróżnić z tłumu. Na naszym kursie biżuterii znajdziesz wiele lekcji i tutoriali, łatwo nauczysz się jak zrobić bransoletkę, czy innego rodzaju biżuterię handmade. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.