Jak zrobić bransoletkę?

Dowiedz się jak zrobić bransoletkę. Ucz się z darmowego kursu biżuterii krok po kroku. Na naszym kursie masz do wyboru wiele projektów od łatwiejszych, po trudniejsze. Nauczysz się jak robić bransoletkę z koralików, kamieni półszlachetnych, czy koralików Toho. Stworzona biżuteria handmade doda Ci elegancji i wyjątkowości, będzie wyróżniała Ciebie z tłumu. Jest to proste, a na dodatek bardzo tanie - rękodzieło takie będzie co najmniej kilka razy tańsze niż w ekskluzywnym sklepie a będzie unikatowe, niepowtarzalne i będzie wyglądało tak pięknie jak to prezentowane na markowych wystawach.

Bransoletka z koralików drobnych
Koszt materiałów: 5.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Bransoletka niebieska makrama
Koszt materiałów: 5.00 zł
Czas wykonania: 60 minut
Bransoletka błękitna Delica
Koszt materiałów: 9.00 zł
Czas wykonania: 120 minut
Bransoletka różowa wiosna
Koszt materiałów: 8.40 zł
Czas wykonania: 60 minut
3 Bransoletki na sznurkach
Koszt materiałów: 4.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Bransoletka drapieżna kumihimo
Koszt materiałów: 11.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Bransoletka candy blue
Koszt materiałów: 19.00 zł
Czas wykonania: 60 minut
Bransoletka Cellini
Koszt materiałów: 13.00 zł
Czas wykonania: 240 minut
Bransoletka hex
Koszt materiałów: 7.00 zł
Czas wykonania: 150 minut
Bransoletka Golden Bronze
Koszt materiałów: 12.40 zł
Czas wykonania: 180 minut
Zapięcie do bransoletek - Toggle
Koszt materiałów: 1.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Bransoletka nutka
Koszt materiałów: 9.50 zł
Czas wykonania: 15 minut

Jak zrobić bransoletkę z kamieni?

Dzięki naszym tutorialom, stworzysz piękne bransoletki z kamieni półszlachetnych, naturalnych czy jubilerskich. Kolor możesz dopasować sama, możesz wybrać taki kamień jaki lubisz najbardziej - ametyst, turkus, agat, czy jadeit. Istnieją różne lekcje dopasowane pod względem skali trudności. Oprócz tego Ty decydujesz z jakich półfabrykatów do biżuterii skorzystasz, czy kamienie półszlachetne połączysz ze srebrem, czy ze stalą chirurgiczną. Twoja biżuteria może być wyjątkowa i niepowtarzalna - tak jak Ty.

Jak zrobić bransoletkę z koralików?

Nasze bransoletki możesz przygotować z różnych półproduktów, bardzo często robimy bransoletki z koralików szklanych. Zapoznaj się z lekcją, wybierz kolor koralika, jego fakturę. Koraliki szklane są najtańszym i bardzo trwałym rozwiązaniem. Bardzo łatwo się je nawleka, można też przełożyć pasującą przekładką jubilerską by nadać większy efekt glamour tworzonej bransoletce. Bardzo modne jest też noszenie kilku bransoletek na raz, tak by odciąć, lub podkreślić kolory koralików.

Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho?

Koraliki Toho to piękne, popularne koraliki drobne z Japonii, bardzo często wykorzystywane do tworzenia bransoletek. Jedną z najpopularniejszych technik jest beading, haft oraz kumihimo. Na naszym kursie znajdziesz różnego rodzaju lekcje z tych technik i będziesz mogła poznać każdą z nich od podstaw i w efekcie stworzyć piękne rękodzieło artystyczne.

Jak zrobić bransoletkę ze sznurka?

Istnieją też bransoletki tworzone w technice makrama, kumihimo, sutasz, które to techniki opierają się na sznurku. Dzięki tym technikom możesz stworzyć unikalną biżuterią DIY.

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.