Jak zrobić bransoletkę?

Dowiedz się jak zrobić bransoletkę. Ucz się z darmowego kursu biżuterii krok po kroku. Na naszym kursie masz do wyboru wiele projektów od łatwiejszych, po trudniejsze. Nauczysz się jak robić bransoletkę z koralików, kamieni półszlachetnych, czy koralików Toho. Stworzona biżuteria handmade doda Ci elegancji i wyjątkowości, będzie wyróżniała Ciebie z tłumu. Jest to proste, a na dodatek bardzo tanie - rękodzieło takie będzie co najmniej kilka razy tańsze niż w ekskluzywnym sklepie a będzie unikatowe, niepowtarzalne i będzie wyglądało tak pięknie jak to prezentowane na markowych wystawach.

--- czytaj więcej ---
Jak zrobić bransoletkę z koralików i linki stalowej?
Koszt materiałów: 5.00 zł
Czas wykonania: 5 minut
Lubisz unikatową biżuterię, która zwraca uwagę obserwatorów nietypowymi rozwiązaniami? Ten projekt jest dla Ciebie! Połączenie drewna i drutu jubilerskiego daje ciekawy industrialny look całości.
Jak zrobić bransoletkę z kryształków Swarovskiego?
Koszt materiałów: 56.78 zł
Czas wykonania: 20 minut
Masz ochotę na prosty ale efektowny projekt w stylu glamour? Ten tutorial jest dla Ciebie idealny :) Bransoletka, którą dzięki niemu stworzysz z kryształków bicone jest niezwykle łatwa w wykonaniu ale prezentuje się wspaniale na nadgarstku :)
Jak zrobić bransoletkę z koralików drobnych i siatki?
Koszt materiałów: 5.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Zastanawiałaś się jak zrobić bransoletkę z koralikami drobnymi, oraz siatką jubilerską? Jak połączyć końcówki do biżuterii i siatkę. Trafiłaś w odpowiednie miejsce z nami nauczysz się tej techniki, która możesz wykorzystać na wiele sposobów.
Jak zrobić bransoletkę makrama? (Shamballa)
Koszt materiałów: 5.00 zł
Czas wykonania: 60 minut
Twórz z nami unikalne bransoletki z makramy, łącz sznurek z kamieniami półszlachetnymi, przeplataj, zawiązuj supełki. Wyróżnij się z tłumu swoją unikalną bransoletką handmade.
Jak zrobić bransoletkę z koralikami Miyuki -błękitną Delica?
Koszt materiałów: 9.00 zł
Czas wykonania: 120 minut
Dzisiejsza lekcja jak zrobić bransoletkę, zawiera w sobie koraliki Miyuki, rzemień, ścieg peyote, oraz końcówki. Z tego wszystkiego powstaje piękna błękitna bransoletka, w sam raz dla Ciebie. Ucz się z nami...
Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho różowa wiosna?
Koszt materiałów: 8.40 zł
Czas wykonania: 60 minut
Zapraszamy do kolejnej lekcji krok po kroku jak zrobić bransoletkę z koralików Toho i koralików czeskich.
Jak zrobić bransoletkę z sznurków?
Koszt materiałów: 4.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Naucz się z nami wykorzystania sznurka satynowego do tworzenia ciekawych bransoletek. Ucz się krok po kroku, to naprawdę łatwe.
Jak zrobić bransoletkę na dysku kumihimo?
Koszt materiałów: 11.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Z dzisiejszego wpisu dowiesz się o dysku kumihimo jak zrobić bransoletkę, w połączeniu z koralikami czeskimi i sznurków, przeplataniu sznurków. Spróbuj plecionki.
Jak zrobić bransoletkę z koralików Preciosa?
Koszt materiałów: 19.00 zł
Czas wykonania: 60 minut
Dzisiaj stworzymy bardzo fajną bransoletkę z koralików Preciosa. Użyjemy techniki beadingu czyli igły, nici. Do dzieła!
Jak zrobić bransoletkę Cellini? Ścieg Tubular peyote
Koszt materiałów: 13.00 zł
Czas wykonania: 240 minut
Naucz się ściegu tubular peyote i naucz się jak zrobić bransoletkę Cellini z koralików Toho. Otrzymasz pięknie pofalowaną bransoletkę, nie jest to takie trudne jak się wydaje, natomiast trochę to czasu zajmie.
Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho hex?
Koszt materiałów: 7.00 zł
Czas wykonania: 150 minut
Darmowa lekcja krok po kroku jak zrobić bransoletkę z koralików Toho hex. Istnieje wiele ciekawych prac stworzonych z japońskich koralików, tym razem wykorzystamy inny kształt tych popularnych produktów, a mianowicie sześciokąt.
Jak zrobić bransoletkę Golden Bronze?
Koszt materiałów: 12.40 zł
Czas wykonania: 180 minut
Piękna bransoletka z koralików czeskich, fire polished oraz silky, które są obszyte koralikami Toho. Ucz się z nami na naszym darmowym kursie krok po kroku.

Jak zrobić bransoletkę z kamieni?

Dzięki naszym tutorialom, stworzysz piękne bransoletki z kamieni półszlachetnych, naturalnych czy jubilerskich. Kolor możesz dopasować sama, możesz wybrać taki kamień jaki lubisz najbardziej - ametyst, turkus, agat, czy jadeit. Istnieją różne lekcje dopasowane pod względem skali trudności. Oprócz tego Ty decydujesz z jakich półfabrykatów do biżuterii skorzystasz, czy kamienie półszlachetne połączysz ze srebrem, czy ze stalą chirurgiczną. Twoja biżuteria może być wyjątkowa i niepowtarzalna - tak jak Ty.

Jak zrobić bransoletkę z koralików?

Nasze bransoletki możesz przygotować z różnych półproduktów, bardzo często robimy bransoletki z koralików szklanych. Zapoznaj się z lekcją, wybierz kolor koralika, jego fakturę. Koraliki szklane są najtańszym i bardzo trwałym rozwiązaniem. Bardzo łatwo się je nawleka, można też przełożyć pasującą przekładką jubilerską by nadać większy efekt glamour tworzonej bransoletce. Bardzo modne jest też noszenie kilku bransoletek na raz, tak by odciąć, lub podkreślić kolory koralików.

Jak zrobić bransoletkę z koralików Toho?

Koraliki Toho to piękne, popularne koraliki drobne z Japonii, bardzo często wykorzystywane do tworzenia bransoletek. Jedną z najpopularniejszych technik jest beading, haft oraz kumihimo. Na naszym kursie znajdziesz różnego rodzaju lekcje z tych technik i będziesz mogła poznać każdą z nich od podstaw i w efekcie stworzyć piękne rękodzieło artystyczne.

Jak zrobić bransoletkę ze sznurka?

Istnieją też bransoletki tworzone w technice makrama, kumihimo, sutasz, które to techniki opierają się na sznurku. Dzięki tym technikom możesz stworzyć unikalną biżuterią DIY.

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.