Jak zrobić kolczyki?

Dowiedz się jak zrobić kolczyki. Ucz się z nami z darmowego kursu robienia biżuterii krok po kroku. Na naszym kursie możesz nauczyć się robić kolczyki w  różnych technikach, stylach. Wybierz swoją ulubioną lekcję, dopasuj kolory koralików pod siebie i twórz unikalne kolczyki handmade.

--- czytaj więcej ---
Jak zrobić kolczyki z masy perłowej?
Koszt materiałów: 8.81 zł
Czas wykonania: 10 minut
Uwielbiasz masę perłową za jej opalizujący blask i marzą Ci się efektowne kolczyki z nią w roli głównej? Twoje życzenie zostało spełnione - dzięki naszym instrukcjom w kilka chwil staniesz się posiadaczką wymarzonych kolczyków.
Jak zrobić kolczyki z kamieni półszlachetnych Lapis Lazuli?
Koszt materiałów: 3.00 zł
Czas wykonania: 5 minut
Bardzo prosta i przyjemna lekcja jak zrobić kolczyki z kamieni półszlachetnych. Tym razem na warsztat bierzemy kamienie Lapis Lazuli. Oczywiście możesz, je zastąpić innymi kamieniami, czy koralikami. Ty tworzysz biżuterię i decydujesz. Zapraszamy!
Jak zrobić kolczyki z pereł Swarovskiego?
Koszt materiałów: 17.00 zł
Czas wykonania: 5 minut
Marzyłaś o kolczykach Swarovskiego, chcesz je dla siebie lub na prezent, a nie chcesz przepłacać setek złotych. To proste skorzystaj z naszej lekcji jak zrobić kolczyki z elementów Swarovskiego. Dobierz kolor, rodzaj bigle. Wystarczy kilka minut...
Jak zrobić kolczyki z koralików Preciosa Candy i Toho?
Koszt materiałów: 6.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Bardzo ciekawa lekcja jak zrobić kolczyki, z koralików Toho i czeskich, kamieni naturalnych. Darmowy tutorial krok po kroku umożliwi Ci stworzenie bardzo ciekawej i niepowtarzalnej biżuterii handmade.
Kolczyki halloween turbiny
Koszt materiałów: 3.60 zł
Czas wykonania: 30 minut
Kolczyki turbiny
Koszt materiałów: 21.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Kolczyki Paula
Koszt materiałów: 3.50 zł
Czas wykonania: 160 minut
Kolczyki roofy
Koszt materiałów: 4.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Kolczyki brick
Koszt materiałów: 2.00 zł
Czas wykonania: 25 minut
Kolczyki Stokrotki
Koszt materiałów: 3.00 zł
Czas wykonania: 40 minut
Kolczyki śnieżynki
Koszt materiałów: 2.00 zł
Czas wykonania: 35 minut
Kolczyki porcelanowe miotełki
Koszt materiałów: 3.60 zł
Czas wykonania: 30 minut

Jak zrobić kolczyki krok po kroku?

Wszystkie lekcje tworzenia kolczyków są stworzone z myślą o Tobie. Pokazują krok po kroku jak zrobić różnego rodzaju kolczyki. Od kolczyków srebrnych z kryształami Swarovskiego, po lekcje trudniejsze i bardziej złożone. Takiej jak kolczyki z koralików SuperDuo, czy koralików Toho. Pod każdym zdjęciem znajdziesz dokładny opis co należy wykonać i jak. 

Jak zrobić kolczyki z koralików?

Na naszym kursie dowiesz się jak zrobić kolczyki z koralików takich jak koraliki Toho, kryształy Swarovski, czy z kamieni półszlachetnych. Niektóre kolczyki są bardzo łatwe do zrobienia - wystarczy bigiel srebrny i podwieszka. Inne wymagają większych umiejętności i zastosowania bardziej zaawansowanych technik. 

Kolczyki handmade do wyboru do koloru

Twórz piękne kolczyki srebrne, kolczyki Swarovskiego. Możesz też tworzyć kolczyki wiszące, czy z pereł. Może zainteresują cię kolczyki grona. Od Ciebie zależy jakie kolczyki wybierzesz i zrobisz. Sama możesz zdecydować o ich kolorze, wystarczy że wybierzesz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu twoja biżuteria artystyczna będzie idealnie pasowała do Twojego ubrania i wyglądu. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.