Jak zrobić kolczyki?

Dowiedz się jak zrobić kolczyki. Ucz się z nami z darmowego kursu robienia biżuterii krok po kroku. Na naszym kursie możesz nauczyć się robić kolczyki w  różnych technikach, stylach. Wybierz swoją ulubioną lekcję, dopasuj kolory koralików pod siebie i twórz unikalne kolczyki handmade.

--- czytaj więcej ---
Jak zrobić wiszące kolczyki z kryształkami Swarovskkiego?
Koszt materiałów: 7.99 zł
Czas wykonania: 10 minut
Wiszące kolczyki z akcentem elektryzującej czerwieni to bardzo kobiecy dodatek, który warto mieć w swojej szkatułce. Nasz tutorial pokaże Ci krok po kroku jak wykonać takie kolczyki z kryształkami Swarovskiego samodzielnie.
Jak zrobić kolczyki z masy perłowej?
Koszt materiałów: 8.81 zł
Czas wykonania: 10 minut
Uwielbiasz masę perłową za jej opalizujący blask i marzą Ci się efektowne kolczyki z nią w roli głównej? Twoje życzenie zostało spełnione - dzięki naszym instrukcjom w kilka chwil staniesz się posiadaczką wymarzonych kolczyków.
Jak zrobić kolczyki z kamieni półszlachetnych Lapis Lazuli?
Koszt materiałów: 3.00 zł
Czas wykonania: 5 minut
Bardzo prosta i przyjemna lekcja jak zrobić kolczyki z kamieni półszlachetnych. Tym razem na warsztat bierzemy kamienie Lapis Lazuli. Oczywiście możesz, je zastąpić innymi kamieniami, czy koralikami. Ty tworzysz biżuterię i decydujesz. Zapraszamy!
Jak zrobić kolczyki z pereł Swarovskiego?
Koszt materiałów: 17.00 zł
Czas wykonania: 5 minut
Marzyłaś o kolczykach Swarovskiego, chcesz je dla siebie lub na prezent, a nie chcesz przepłacać setek złotych. To proste skorzystaj z naszej lekcji jak zrobić kolczyki z elementów Swarovskiego. Dobierz kolor, rodzaj bigle. Wystarczy kilka minut...
Jak zrobić kolczyki z koralików Preciosa Candy i Toho?
Koszt materiałów: 6.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Bardzo ciekawa lekcja jak zrobić kolczyki, z koralików Toho i czeskich, kamieni naturalnych. Darmowy tutorial krok po kroku umożliwi Ci stworzenie bardzo ciekawej i niepowtarzalnej biżuterii handmade.
Kolczyki handmade z koralików Toho - halloween turbiny
Koszt materiałów: 3.60 zł
Czas wykonania: 30 minut
Kolczyki handmade w kolorze czerwonym, idealne na imprezę Halloween pasujące do innej lekcji na tym kursie naszyjnika. Pokażemy Ci jak je zrobić krok po kroku.
Ucz się jak zrobić kolczyki srebrne turbiny
Koszt materiałów: 21.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Kolczyki srebrne są zawsze modne, w tej lekcji nauczysz się jak zrobić takie kolczyki. Wykorzystamy półfabrykaty srebrne, kryształki czeskie, oraz zawieszka żmijka. Efekt końcowy projektu wygląda naprawdę elegancko.
Kolczyki z koralików Toho i SuperDuo - Paula
Koszt materiałów: 3.50 zł
Czas wykonania: 160 minut
Zastanawiasz się jak zrobić kolczyki z koralików Toho i SuperDuo. To lekcja dla Ciebie, łączymy w niej te dwa rodzaje koralików by uzyskać bardzo ciekawy efekt koła pustego w środku w kilku kolorach. Dobra lekcja beadingu dla początkujących.
Kolczyki jak zrobić z koralików czeskich dagger silky roofy
Koszt materiałów: 4.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Tym razem bierzemy na warsztat koraliki czeskie i koraliki japońskie. Toho, Roofy, oraz Silku. Efektem tego będą bardzo ciekawe kolczyki w technice beadingu.
Zrób kolczyki z koralików Toho
Koszt materiałów: 2.00 zł
Czas wykonania: 25 minut
Jeśli chcesz pięknych kolczyków wiszących, to idealnie nadają się do tego koraliki Toho. W tej lekcji nauczysz się krok po kroku jak stworzyć takie kolczyki. Nie dość, że sama możesz dobrać kolory, to jeszcze koszt stworzenia takiej biżuterii jest tani.
Kolczyki z koralików Toho i Rizo tutorial - Stokrotki
Koszt materiałów: 3.00 zł
Czas wykonania: 40 minut
Jeśli chcesz zrobić ciekawe kolczyki w technice beadingu to ta lekcja jest dla Ciebie. Nauczysz się jak połączyć koraliki Toho z koralikami czeskimi Rizo. Wykorzystamy igłę i nić, do dzieła!
Kolczyki z koralików DIY śnieżynki
Koszt materiałów: 2.00 zł
Czas wykonania: 35 minut
Naucz się jak zrobić kolczyki z koralików Toho używając nici i igły, czyli w technice beadingu.

Jak zrobić kolczyki krok po kroku?

Wszystkie lekcje tworzenia kolczyków są stworzone z myślą o Tobie. Pokazują krok po kroku jak zrobić różnego rodzaju kolczyki. Od kolczyków srebrnych z kryształami Swarovskiego, po lekcje trudniejsze i bardziej złożone. Takiej jak kolczyki z koralików SuperDuo, czy koralików Toho. Pod każdym zdjęciem znajdziesz dokładny opis co należy wykonać i jak. 

Jak zrobić kolczyki z koralików?

Na naszym kursie dowiesz się jak zrobić kolczyki z koralików takich jak koraliki Toho, kryształy Swarovski, czy z kamieni półszlachetnych. Niektóre kolczyki są bardzo łatwe do zrobienia - wystarczy bigiel srebrny i podwieszka. Inne wymagają większych umiejętności i zastosowania bardziej zaawansowanych technik. 

Kolczyki handmade do wyboru do koloru

Twórz piękne kolczyki srebrne, kolczyki Swarovskiego. Możesz też tworzyć kolczyki wiszące, czy z pereł. Może zainteresują cię kolczyki grona. Od Ciebie zależy jakie kolczyki wybierzesz i zrobisz. Sama możesz zdecydować o ich kolorze, wystarczy że wybierzesz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu twoja biżuteria artystyczna będzie idealnie pasowała do Twojego ubrania i wyglądu. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.