Jak zrobić naszyjnik?

Poniżej znajdziesz setki lekcji jak zrobić naszyjnik. Wybierz pracę która Ci się najbardziej podoba i twórz rękodzieło artystyczne. Na naszym kursie znajdziesz różnego rodzaju lekcję i techniki, wybierz tą która Ci najbardziej odpowiada. 

--- czytaj więcej ---
Jak zrobić wisior sutaszowy? Lekcja krok po kroku
Koszt materiałów: 16.90 zł
Czas wykonania: 300 minut
Stwórz piękny wisior w technice sutasz ze sznurków Pega i barwionej lawy wulkanicznej. Krok po kroku odkryj jak zrobić wisior sutaszowy.
Jak zrobić naszyjnik z koralikami Toho Sierra?
Koszt materiałów: 61.00 zł
Czas wykonania: 180 minut
Sierra to świetny naszyjnik dla wielbicieli beadingu. Jest to świetne połączenie koralików Toho i czeskich, których ułożenie przypomina kwiaty. Lekcja dla osób które mają obycie z techniką beadingu. Odkryj ją już teraz..
Jak zrobić naszyjnik z koralików Preciosa?
Koszt materiałów: 4.00 zł
Czas wykonania: 15 minut
Dzisiaj pokażemy krok po kroku jak zrobić naszyjnik z koralików Preciosa. Koraliki w tonacji niebieskiej Candy i daggers przeplatają się z koralikami drobnymi. Spróbuj z nami.
Zrób krok po kroku naszyjnik z koralików czeskich
Koszt materiałów: 9.60 zł
Czas wykonania: 30 minut
Ucz się z nami jak stworzyć naszyjnik z koralików czeskich, w połączeniu z siatką jubilerską. Będzie się działo połączenie półfabrykatów, koralików, końcówek jubilerskich.
Naszyjnik z koralików Toho red Halloween
Koszt materiałów: 3.90 zł
Czas wykonania: 30 minut
Na halloween warto mieć unikalne przebranie, a jeśli już chcemy wyglądać bardziej po gotycku może warto zrobić naszyjnik z czerwonych koralików Toho, podkreślających kolor naszej szminki.
Naszyjnik obroża na szyję. Biżuteria na szyję/ Tattoo choker
Koszt materiałów: 3.80 zł
Czas wykonania: 90 minut
Naszyjniki z reguły kojarzą nam się z biżuterią dość luźno wisząca na klatce piersiowej, mogą być delikatne, masywne. Tym razem stworzymy zupełnie coś innego biżuterię na szyję obroże, czyli dość przylegający naszyjnik.
Stwórz naszyjnik z koralików czeskich Spike i Toho.
Koszt materiałów: 7.70 zł
Czas wykonania: 30 minut
Jeśli chcesz wyróżnić się naszyjnikiem, to ten naszyjnik jest dla Ciebie. Składa się z koralików czeskich Spike i japońskich Toho, połączonych z koralikami crescent. Kształtem przypomina ostre zęby i wygląda bardzo elegancko ale zarazem drapieżnie.
Wianek komunijny tutorial - jak zrobić?
Koszt materiałów: 11.00 zł
Czas wykonania: 180 minut
Dowiedz się jak zrobić wianek komunijny z drutu posrebrzanego wstążek satynowych i cyrkoni.
Naszyjnik DIY beading Poisencja
Koszt materiałów: 12.50 zł
Czas wykonania: 90 minut
Twórz piękny naszyjnik z koralików Toho, kryształów Swarovskiego i koralików SuperDuo w technice beadingu. Czyli całość połączysz za pomocą igły i nici. Na wykonanie tutoriala potrzeba koło 90 minut.
Naszyjnik z modeliny nietoperz na Halloween
Koszt materiałów: 2.70 zł
Czas wykonania: 30 minut
Lekcja tworzenia naszyjnika z modeliny na Halloween. Zrobimy ciekawą zawieszkę w kształcie modeliny.
Naszyjnik z koralików Toho jak zrobić - zawieszka 3D
Koszt materiałów: 10.00 zł
Czas wykonania: 150 minut
Lubimy koraliki Toho i beading, na tej lekcji nauczysz się jak zrobić naszyjnik z zawieszką z koralików Toho. Ostateczny efekt stworzony z koralików Toho będzie bardzo ciekawy. Startujemy!
Naszyjnik jesienny liść
Koszt materiałów: 1.40 zł
Czas wykonania: 60 minut

Jak zrobić naszyjnik krok po kroku?

Jeśli marzysz o pięknym naszyjniku trafiłaś w odpowiednie miejsce. Pomożemy Ci krok po kroku stworzyć naszyjnik. Nasze lekcje mają zdjęcia i szczegółowe opisy każdego etapu tworzenia biżuterii. 

Jak zrobić naszyjnik z koralików?

Biżuteria w sklepach - zwłaszcza ze srebra czy stali chirurgicznej - jest dość droga. Na dodatek często nie można wybrać odpowiedniego koloru pasującego do naszej kreacji czy stylu. Na ratunek przybywa nasz kurs biżuterii. Na naszym kursie dowiesz się jak zrobić naszyjnik z koralików. Nasze lekcję prezentują różne style i techniki, dowiesz się jak zrobić naszyjnik z kamieni czy naszyjnik z koralików na szydełku. Wybierz lekcje i twórz niepowtarzalną biżuterię handmade. 

 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.