Jak zrobić pierścionek?

Z naszego kursu biżuterii dowiesz się jak zrobić pierścionek. Krok po kroku pokażemy Ci jak zrobić pierścionek z koralików i innych półfabrykatów. Twórz i ciesz się z unikalnej i niepowtarzalnej biżuterii handmade. 

--- czytaj więcej ---
Pierścionek z koralików czeskich Sphynx
Koszt materiałów: 3.30 zł
Czas wykonania: 30 minut
Stwórz ciekawy pierścionek handmade w technice beadingu, z koralików czeskich. Darmowa lekcja krok po kroku, zapraszamy.
Sutasz krok po kroku - Pierścionek
Koszt materiałów: 1.90 zł
Czas wykonania: 80 minut
Sutasz umożliwia zrobienie biżuterii o pięknych kolorach i barwach, z sznurka którym oplatamy koraliki, kabaszony, kamienie. W tym tutorialu nauczysz się tworzyć pierścionek z stuaszu. Zapraszamy!
Jak zrobić pierścionek z modeliny i perełek?
Koszt materiałów: 0.99 zł
Czas wykonania: 15 minut
Jeśli lubisz modelinę, masę termoutwardzalną potocznie zwaną fimo i pragniesz zrobić pierścionek to sprawdź koniecznie tą lekcję.
Obrączka ścieg peyot
Koszt materiałów: 2.10 zł
Czas wykonania: 90 minut
W tej lekcji nauczysz się ściegu peyotu i zrobisz dwukolorową bransoletkę z korlaików Toho, w technice beadingu. Obrączkajest bardzo interesująca, więc do dzieła!
Pierścionek wiosenna róża
Koszt materiałów: 0.80 zł
Czas wykonania: 20 minut
Zielony kamyk
Koszt materiałów: 3.10 zł
Czas wykonania: 20 minut

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.