Jak zrobić bransoletkę fimo na sznurku?

Projekt wykonania bransoletki z koralików fimo i srebrnych półfabrykatów.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Odmierz około 1 metra sznurka. Na jednym z końców umieść kropelkę kleju cyjanopan.
krok 3
Jak najszybciej umieść umoczony sznurek w srebrnej końcówce.
krok 4
Od końcówki zachowaj odległość około 3 cm i wykonaj supełek.
krok 5
Nałóż koralik fimo w kolorze zielonym i przy samym jego końcu wykonaj kolejny supełek na tyle ścisło, by koralik się nie ruszał.
krok 6
W ten sposób nakładaj kolejne fimo na przemian kolorystycznie, bądź całkowicie losowo zachowując odległość 2-4 cm między kolejnymi koralikami.
krok 7
Długość bransoletki jest dowolna. Może mieć ona tylko 30 cm, bądź nawet 2 metry. Wówczas wielokrotnie można okręcać nią nadgarstek. Zwiększa się wtedy także liczba koralików. Na drugim końcu znów umieść kropelkę kleju i wsadź sznurek w srebrną końcówkę.
krok 8
Na jedną końcówkę nałóż ogniwko. Do ogniwka przymocuj zapięcie. Zapięcie można bezpośrednio zaczepić o końcówkę na drugim końcu sznurka.
krok 9
Gotowa bransoletka.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.