Jak zrobić bransoletkę listki w ramkach?

Projekt wykonania bransoletki ze srebrnych półfabrykatów i listków w ramkach.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych odetnij około 19-22 cm linki stalowej.
krok 3
Nawlecz na linkę jedną kuleczkę zaciskową i zaciśnij ją na końcu przy pomocy szczypiec okrągłych lub szczypiec bocianów.
krok 4
Nałóż łapaczkę i zamknij w niej zaciśniętą kuleczkę.
krok 5
Kolejno umieść ogniwko. Następnie zamocuj zapięcie.
krok 6
Nałóż kuleczkę zaciskową, koralik i kuleczkę. Zwróć uwagę w jaką stronę kierujesz koralik. Cieńszy koniec kieruj do środka linki.
krok 7
Przy wybraniu linki o długości 20 cm zostaw odstęp 4cm od zapięcia i zaciśnij kuleczkę. Dopasuj koralik do zaciśniętej kuleczki i zaciśnij drugą, by koralik nie mógł się przesuwać między kuleczkami.
krok 8
Kolejny odstęp między koralikiem wynosi 1 cm. Znów nałóż kuleczkę, koralik i kuleczkę. Zaciśnij tak jak wcześniej. Odstęp po dwóch koralikach ma wynosić 2 cm. Kolejne dwa koraliki zamocuj tak samo jak pierwsze. Pamiętaj o tym, by cieńszy koniec koralika skierowany był do środka.
krok 9
Na drugi koniec linki najpierw nałóż łapaczkę.
krok 10
Nałóż kuleczkę. Zaciśnij ją na końcu linki i zamknij w łapaczkę.
krok 11
Gotowa bransoletka.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.