Jak zrobić bransoletkę pod liściem?

Projekt wykonania bransoletki z metalowych i drewnianych koralików oraz srebrnych półfabrykatów.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
W zależności od obwodu nadgarstka przyszłego właściciela bransoletki odmierz i przy pomocy szczypiec tnących bocznych obetnij odpowiednią ilość rzemienia. Następnie umieść niewielką ilość kleju cyjanopan na końcówce rzemienia.
krok 3
Jak najszybciej umieść rzemień w srebrnej końcówce. Możesz dodatkowo przy pomocy szczypiec bocianów delikatnie spłaszczyć na środku srebrną końcówkę w celu zablokowania rzemienia.
krok 4
Aby drewniane koraliki z łatwością przechodziły przez rzemień nałóż je kolejno na bolec w szczypcach okrągłych w celu udrożnienia otworu.
krok 5
Nałóż kulkę drewnianą brązową.
krok 6
W dalszej kolejności jeszcze jedną kulkę, przekładkę oponkę, kostkę drewnianą, przekładkę oponkę.
krok 7
Ponownie nałóż dwie kulki drewniane a dalej kostkę w obstawie przekładek kołeczków.
krok 8
Nakładając w ten sposób naprzemiennie ozdoby, na końcu muszą się znaleźć dwie drewniane kuleczki. Zostaw około 1-2 cm wolnego rzemienia a resztę obetnij przy pomocy szczypiec tnących bocznych.
krok 9
Umieść srebrną końcówkę w zakończeniu rzemienia tak samo jak pierwszą.
krok 10
Nałóż na oczka w końcówkach ogniwka. Do jednego ogniwka doczep karabińczyk.
krok 11
Gotowa bransoletka.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.