Jak zrobić kolczyki ametystowe lampworki?

Projekt wykonania kolczyków ze szklanych koralików lampwork i posrebrzanych półfabrykatów.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy samym gwoździu zacznij nawijać na szpilkę posrebrzany drucik. Po sześciu okrążeniach nałóż na szpilkę jedną kuleczkę 2,5 mm oraz pastylkę lampwork ametystowy.
krok 3
Omiń kuleczkę i przełóż drucik przez otwór w lampworku na drugą stronę.
krok 4
Nałóż kolejno kuleczką 2,5 mm.
krok 5
Ponownie przełóż drucik przez otwór w lampworku na drugą stronę.
krok 6
Powtórz czynność z nakładaniem kuleczki na drucik i przekładaniem przez otwór w lampworku. Trzeci raz przełóż drucik przez otwór już bez kuleczki.
krok 7
Napręż drucik tak, by wszystkie elementy ściśle do siebie przylegały. Zacznij nawijać na szpilkę posrebrzany drucik. Wykonaj sześć okrążeń. Nałóż szklaną perełkę na drucik.
krok 8
Dociśnij perełkę do reszty nałożonych elementów i omiń drucikiem perełkę. Przy samej perełce zacznij nawijać na szpilkę posrebrzany drucik. Wykonaj osiem okrążeń.
krok 9
Odetnij szczypcami bocznymi niepotrzebną część szpilki. Na oczko pozostaw około 1 cm szpilki.
krok 10
Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko.
krok 11
Połącz je ze sobą niedomknięte oczko w szpilce z oczkiem w biglu. Następnie domknij otwarte oczko. Tak samo zakończ pracę z drugim kolczykiem.
krok 12
Gotowe kolczyki.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.