Jak zrobić wiszące kolczyki Lady in Red z kryształkami Swarovskiego?

Wiszące kolczyki łączące szlachetny i zimny kolor srebrny z nieokiełznaną i gorącą czerwienią to dodatek idealny dla tych, które potrafią być równocześnie rozważne i romantyczne. Te srebrne kolczyki są bardzo efektowne, ale równocześnie niezwykle proste do wykonania. Tutorial stworzony przez Lidkę z Koralovnia pokaże Ci krok po kroku jak stworzyć wiszące kolczyki z kryształkami Swarovskiego.

Wiszące kolczyki posrebrzane

krok 1
Odliczamy cztery szpilki gwoździe. Na każdą szpilkę nakładamy kolejno po jednym kryształku bicone 4mm, jednym koraliku Miyuki, jednym kryształku Fire Polished oraz jednej rurce 20mm. Wystające końce szpilek zaginamy przy użyciu szczypiec zaciskowych.
krok 2
Odliczamy dwie szpilki gwoździe. Na każdą z nich nakładamy kolejno po jednym kryształku bicone 6mm, jednym koraliku Miyuki oraz jednej rurce 25mm. Wystające końce szpilek zaginamy przy użyciu szczypiec zaciskowych.
krok 3
Wszystkie wystające z koralików końcówki szpilek zaginamy w kształt pętelki przy użyciu szczypiec okrągłych.
krok 4
Szpilki z zagiętymi oczkami mocujemy na zawieszce ozdobnej tak, aby szpilka z kryształkiem bicone 6mm znalazła się w środku, a szpilki z kryształkiem bicone 4mm po bokach zawieszki.
krok 5
Przez kółeczko znajdujące się u góry zawieszki ozdobnej przekładamy ogniwko. Następnie na ogniwko nakładamy kółeczko od sztyftów. Ogniwko zaginamy przy użyciu szczypiec zaciskowych.
krok 6
Kroki 4-5 powtarzamy analogicznie dla drugiego kolczyka. Gotowe kolczyki wiszące DIY!

Kolczyki posrebrzane z kryształkami Swarovskiego

Jeżeli w trakcie ćwiczeń z tym tutorialem nabrałaś ochoty na więcej, to sprawdź koniecznie nasze pozostałe propozycje z kategorii kolczyki. Pomyśl też o bransoletce do kompletu lub o pasującym naszyjniku.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.