Jak zrobić srebrne kolczyki z białych pereł Swarovskiego?

Jak zrobić srebrne kolczyki z białych pereł Swarovskiego?
Trudność: łatwe ✂
Potrzebny czas: 5 minut
Koszt materiałów: około 17.00 zł

Darmowa lekcja robienia biżuterii. Piękne i bardzo proste do zrobienia kolczyki wykonane ze srebrnych bigli oraz pereł Swarovski. Te zimowe kolczyki pasują do wielu kreacji: jako biżuteria ślubna, kolczyki na święta czy na bal sylwestrowy.

Srebrne kolczyki z perłami Swarovskiego

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Delikatnie rozchyl bolce w biglu. Sprawdź najpierw jak bardzo pogrzebujesz otworzyć bigiel. Wystarczy przyłożyć perłę.
krok 3
Aby rozchylić bolce warto użyć szczypiec okrągłych, które są gładkie i delikatnie rozchylą srebro. Umieść perłę wewnątrz. Bolce powinny wejść w dziurki perełki. Palcami domknij bigiel.
krok 4
Tak samo zrób z drugą perełką i biglem.
krok 5
Gotowe kolczyki.

Kolczyki z kryształami Swarovskiego

Mamy nadzieję, że nowa lekcja jak zrobić kolczyki z perełek Swarovskiego przypadła Ci do gustu, ciekawe jaki kolor perełek wybrałaś? Natomiast jeśli chcesz możesz zamiast nich wykorzystać inne kryształy Swarovskiego, czy zawieszki Swarovskiego. Możesz też w naszym sklepie z półfabrykatami przebierać w różnego rodzaju biglach które ułatwią Ci stworzenie szybko kolczyków. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi darmowymi kursami biżuterii w tym: jak zrobić kolczyki, oraz jak zrobić bransoletkę?

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.