Jak zrobić kolczyki z koralików Toho, czeskich i kamieni naturalnych ? Lekcja krok po kroku.

Jak zrobić kolczyki? Darmowa lekcja krok po kroku. Projekt Natalii - Cleo80. Kolczyki wykonane z czeskich koralików oraz koralików Toho i kamieni naturalnych. Użyto w nich pięknych jadeitów, nici Toho One-G, igieł oraz ciekawych koralików czeskich pinch, pythagoras. W lekcji tej będzie trochę techniki beading, czyli przewlekania koralików nicią i igłą. 

Jak zrobić kolczyki z koralików Toho i czeskich oraz kamieni naturalnych?

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Na nić nawlekamy kolejno: toho, pythagoras, toho, pythagoras, toho, kula, toho, pythagoras, toho, pythagoras, kula.
krok 3
Przechodzimy igłą jeszcze raz przez wszystkie koraliki tworząc z nich okrąg. Krótszy koniec nici możemy już związać i odciąć.
krok 4
Wychodząc z koralika pythagoras nawlekamy koralik pinch, toho i pinch.
krok 5
Wbijamy się z koralik pythagoras znajdujący się po przekątnej. Przechodzimy jeszcze przez koralik toho i kolejny pythagoras.
krok 6
Nawlekamy koralik pinch i wbijamy się w koralik toho znajdujący się pomiędzy wcześniej nawleczonymi koralikami pinch.
krok 7
Ponownie nawlekamy pinch i przechodzimy igłą przez koraliki pythagoras, toho i pythagoras.
krok 8
Powinien utworzyć nam się "kwiatuszek".
krok 9
Odwracamy pracę na drugą stronę.
krok 10
I powtarzamy czynności tworzące "kwiatuszek".
krok 11
Wychodząc z koralika pythagoras nawlekamy: toho, pinch, toho, pythagoras, toho, pinch, toho i wbijamy się w koralik pythagoras po drugiej stronie. Przechodzimy dalej ku górze jeszcze przez toho i kolejny koralik pythagoras.
krok 12
Nawlekamy: toho, pich, 3 x toho, pinch , toho i wbijamy się w kulkę.
krok 13
Przechodzimy przez koraliki do środkowego toho.
krok 14
Nawlekamy 5 koralików toho i bigiel i ponownie wbijamy się w środkowy koralik toho. Przechodzimy kilka razy przez koraliki toho z biglem wzmacniając to miejsce. Wiążemy supeł i odcinamy nadmiar nici.
krok 15
Powtarzamy wszystkie czynności z drugim kolczykiem.
krok 16
Gotowe kolczyki.

Kolczyki z koralików czeskich i Toho gotowe!

Dziękujemy Ci za udział w tej lekcji, mamy nadzieję że Ci się podobała i stworzyłaś piękne kolczyki z koralików Toho i koralików czeskich, oczywiście możesz wybrać inne kolory, tonacje, nasza to niebiesko, błękitna. W naszym sklepie z koralikami użyj filtru kolorów, dobierz go pod siebie. W lekcji tej użyliśmy bigli posrebrzanych, ale może warto wykorzystać bigle srebrne, czy bigle ze stali chirurgicznej

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.