Jak zrobić kolczyki kosmiczne spodki?

Jak zrobić kolczyki kosmiczne spodki?
Trudność: średnie ✂✂
Potrzebny czas: 15 minut
Koszt materiałów: około 4.60 zł
Projekt wykonania kolczyków ze srebrnych półfabrykatów i szklanych koralików.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych podziel drut na cztery równe części.
krok 3
Weź dowolne narzędzie, lub drewnianą łyżkę z grubą, okrągłą rączką. Na trzecim centymetrze drutu oprzyj narzędzie. Wygnij drut do momentu, aż obie strony drutu się ze sobą zetkną.
krok 4
Zdejmij drut z narzędzia i ręcznie palcami popraw wygląd bigla. Wykonaj drugi bigiel. Porównaj je ze sobą i popraw tak, by były takie same. Wszystkie poprawki można wykonać palcami. Jeśli druty nie wygięły się równo obetnij wystające końce.
krok 5
Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko w obu biglach na krótszym odcinku drutu.
krok 6
W pozostałych dwóch odcinkach drutu również wykonaj oczka szczypcami okrągłymi.
krok 7
Nałóż kolejno na szpilkę spodek 6 mm, przekładkę i spodek 12 mm.
krok 8
Na końcu powinno pozostać do 1 cm drutu. Jeśli jest więcej, odetnij jego nadmiar. Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj małe oczko na końcu.
krok 9
Zaczep oczko w ręcznie wykonanym biglu z oczkiem w szpilce. To samo powtórz z drugim kolczykiem. W przypadku ręcznie wykonywanych bigli końcówkę drutu, którą umieszcza się w uchu można spiłować i zaokrąglić pilnikiem szklanym lub metalowym.
krok 10
Gotowe kolczyki.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.