Jak zrobić kolczyki oliwkowy Swarovski?

Projekt wykonania kolczyków z kryształków Swarovski i srebrnych półfabrykatów.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych podziel linkę na dwa równe odcinki po około 5 cm. Delikatnie namocz koniec jednej z linek w kleju. Umieść linkę w końcówce. Odłóż na chwilę pracę, by klej przysechł i zbierz ewentualny jego nadmiar.
krok 3
Przy pomocy szczypiec okrągłych odegnij oczko w biglu i zaczep z oczkiem w końcówce. Następnie delikatnie zamknij oczko.
krok 4
Na linkę nałóż kolejno kuleczkę zaciskową, kryształek 4 mm, kuleczkę zaciskową, kryształek 8 mm oraz na końcu ponownie kuleczkę.
krok 5
Elementy zwróć w kierunku końcówki tak by były nieruchome i przy pomocy szczypiec bocianów lub szczypiec okrągłych zaciśnij kuleczkę znajdującą się na końcu linki.
krok 6
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych odetnij nadmiar linki. Wszystkie czynności powtórz tak samo z drugim kolczykiem.
krok 7
Gotowe kolczyki.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.