Jak zrobić kolczyki piasek pustyni i noc kairu?

Projekt wykonania kolczyków z posrebrzanych półfabrykatów i kamieni.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych podziel linkę kolejno na 6 odcinków. Po dwa odcinki po: 5 cm, 6 cm, 8 cm.
krok 3
Weź po jednej lince z każdej długości. Na linkę o długości 6 cm nałóż jeden kamień piasku pustyni, jeden nocy kairu i znowu kamień piasku pustyni. Umieść je na środku. Na linkę o długości 8 cm nałóż jeden kamień piasku pustyni, dwa nocy kairu i znowu kamień piasku pustyni. Umieść je na środku.
krok 4
Złap za oba końce w obydwu linkach, zetknij ze sobą i wyrównaj końce. Do bukietu przyłącz luźną linkę o długości 5 cm. Umieść linki w końcówce. Ostrożnie zakropl odrobinę kleju w wolne przestrzenie w końcówce. Odłóż na chwilę pracę, by klej przysechł i zbierz ewentualny jego nadmiar.
krok 5
Nałóż na wolną linkę kamyk piasku pustyni i dwa kamyki nocy kairu. Nałóż na koniec linki kuleczkę zaciskową. Zaciśnij kuleczkę szczypcami bocianami, bądź szczypcami okrągłymi. Na koniec odegnij oczko w biglu i połącz z końcówką. Zamknij oczko. Wszystkie czynności powtórz tak samo z drugim kolczykiem.
krok 6
Gotowe kolczyki.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.