Jak zrobić naszyjnik Halloween Cat?

Jak zrobić naszyjnik Halloween Cat?
Trudność: średnie ✂✂
Potrzebny czas: 30 minut
Koszt materiałów: około 2.00 zł
Projekt wykonania naszyjnika z metalowych półfabrykatów oraz masy plastycznej termoutwardzalnej.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Kawałek masy wielkości orzecha włoskiego podziel na kawałki w proporcjach jak na zdjęciu.
krok 3
Największa kulka to brzuch (wydłużony i lekko spłaszczony). Po nim głowa (spłasczona kulka z wyciągniętymi uszami). Najdłuższy wałeczek to ogon kota. Cztery stożki to łapy (dwa mniejsze i dwa większe).
krok 4
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych skróć szpilki. Potrzebujesz brzuch oraz ogon kota.
krok 5
Dwie szpilki umieść w brzuchu, jedną zaś w ogonie na całej długości. Szpilki nie mogą się przebić na wylot masy.
krok 6
Z odrobinki pomarańczowej masy wykonaj oczka. Dwie kulki spłaszcz lekko po umieszczeniu ich na głowie w odpowiednim miejscu.
krok 7
Oderwij trochę masy czarnej i z dwóch sznureczków wykonaj kocie źrenice. Głowę umieść fragmentem na węższej części brzucha.
krok 8
Stożki umieść na swoim miejscu. Dwa większe jako tylne łapy, dwa mniejsze jako przednie. Na koniec wykałaczką zaznacz pazury.
krok 9
Zaczep oczko w ogonie o oczko w dolnej części brzucha. Zamknij oczka. Kota ze szpilkami wypiecz w piekarniku w temperaturze 120 stopni (czas wypiekania ok. 20 minut).
krok 10
Zaczep kota na naszyjnik za oczko z tyłu głowy. Gotowy naszyjnik.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.