Jak zrobić naszyjnik jaguar?

Jak zrobić naszyjnik jaguar?
Trudność: średnie ✂✂
Potrzebny czas: 30 minut
Koszt materiałów: około 7.00 zł
Projekt wykonania naszyjnika z koralików drewnianych i sznurka bawełnianego.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przy pomocy szczypiec tnących bocznych podziel sznurek na trzy odcinki różnej długości (40 cm, 43 cm, 46 cm). Jeśli potrzebujesz większego obwodu podziel sznurek na dłuższe odcinki.
krok 3
Złącz trzy końce i przy pomocy szczypiec bocianów zamknij je w zacisku.
krok 4
Udrożnij otwory we wszystkich koralikach. Doskonałe do tego celu są bolce szczypiec okrągłych.
krok 5
Na najkrótszy odcinek nałóż kolejno 33 kule drewniane.
krok 6
Na pozostałe sznurki nałóż po tyle samo kulek drewnianych. Sznurki mogą być dłuższe, gdyż w trakcie nakładania koralików ich koniec się strzępią i należy je co jakiś czas obcinać.
krok 7
Po nałożeniu wszystkich koralików sprawdź długość sznurków i w razie potrzeby przytnij je by zachowały różnicę w długościach. Połącz razem końcówki sznurków i zamknij zacisku.
krok 8
Zamocuj zapięcie skręcane. W razie potrzeby delikatnie rozchyl przy pomocy szczypiec okrągłych oczka w zapięciu. Zaczep na oczka w zaciskach. Domknij oczka.
krok 9
Gotowy naszyjnik.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.