Jak zrobić naszyjnik łaciata elegancja?

Jak zrobić naszyjnik łaciata elegancja?
Trudność: średnie ✂✂
Potrzebny czas: 25 minut
Koszt materiałów: około 30.00 zł
Projekt wykonania naszyjników z metalowych oraz posrebrzanych półfabrykatów oraz koralików porcelanowych.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Na każdą szpilkę nałóż kuleczkę ozdobną, koralik z porcelany i znów kuleczkę. Przy pomocy szczypiec tnących bocznych odetnij niepotrzebną część szpilki. Na oczko pozostaw około 1 cm szpilki.
krok 3
Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko: złap koniec drutu pomiędzy bolce narzędzia przy ich końcu. Okręć drut wokół bolca.
krok 4
Za niedomknięte oczka zaczep ze sobą cztery szpilki z porcelaną. Wykonaj tak dwa odcinki po cztery szpilki z porcelaną.
krok 5
Łańcuszek podziel na dwa odcinki. Krótszy powinien mieć cztery oczka. Każdy odcinek powinien się kończyć oczkiem. Koniec jednego odcinka z porcelany zaczep o oczko w jednym z końców łańcuszka. Drugi koniec łańcuszka zaczep o jeden z końców w drugim odcinku z porcelany. Domknij oczka.
krok 6
Oba końce krótszego odcinka łańcuszka zaczep o końce w obu odcinkach z porcelany. Przy pomocy szczypiec wydłużonych wygiętych domknij oczka.
krok 7
Gotowy naszyjnik.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.