Jak zrobić naszyjnik muszla za muszlą?

Projekt wykonania naszyjnika z posrebrzanych półfabrykatów oraz muszli i drewna.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Odmierz z obu stron po około 13 cm łańcuszka licząc od zapięcia. Przy pomocy szczypiec tnących bocznych wytnij środek łańcuszka.
krok 3
Sprawdź, czy z obu stron pozostało tyle samo oczek łańcuszka.
krok 4
Na jednym końcu, odmierzonego około 13 cm drutu posrebrzanego, przy pomocy szczypiec okrągłych wykonaj oczko. Zaczep na ostatnie oczko w jednym z końców łańcuszka i zamknij przy pomocy szczypiec wydłużonych wygiętych.
krok 5
Na drut zacznij nakładać koraliki i muszle. Dwie kule drewniane, świderek, kula, świderek. Dalej dwa płatki, dwie kule i znów świderek, kula, świderek.
krok 6
Na końcu pozostaw około 1 cm drutu na wykonanie oczka. Oczko z drutu zaczep na oczko na drugim końcu łańcuszka. Zamknij oczka. Delikatnie, palcami wygnij drut z ozdobami tak, by nadać mu zaokrąglony kształt.
krok 7
Gotowy naszyjnik.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.