Jak zrobić pierścionek karminowa czerwień?

Projekt ognistego pierścionka wykonanego z filcu, szkła toho, masy perłowej i metalowych półfabrykatów.
krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Przygotuj projekt.
krok 3
Przygotuj 3 kawałki sutaszu po 25 cm. Przymierz do sznurka. Z lewej strony sznurka ma być mniej. Zszywanie rozpocznij od wskazanego na zdjęciu miejsca.
krok 4
Zszywając sznurki wbijaj igłę w sam środek.
krok 5
Obszywaj na kształt kamienia.
krok 6
Zszyj oba końce sznurków tuż pod masą perłową.
krok 7
Wbij igłę przez 3 sznurki ukosem, nawlecz masę perłową i przebij się po drugiej stronie. Przeszyj w ten sposób masę perłową w tę i z powrotem kilka razy, aby dobrze się trzymała. Dodatkowo na odwrocie możesz tuż przy brzegach wylać odrobinę kleju wodoodpornego, który dodatkowo przytwierdzi kamień do sznurków.
krok 8
Pomiędzy sznurkami tuż pod masą perłową powstała dziurka. Zaślep ją koralikiem Toho.
krok 9
Przymierz perełkę do trzech krótszych sznurków.
krok 10
Zacznij zszywanie. Będąc w mniej więcej połowie nawlecz koralik i przebij igłę po drugiej stronie (na odwrocie, gdzie będą przebiegać szwy). Przeszyj koralik w tę i z powrotem kilkakrotnie, aby go dobrze przymocować.
krok 11
Zszyj jeszcze pół centymetra sznurków.
krok 12
Połącz luźne sznurki ze sznurkami przy kamieniu.
krok 13
Resztę sznurków zawiń w drugą stronę i zacznij zszywanie. Zrób ślimaczka do tyłu i przyszyj sznurki na odwrocie. Nadmiar odetnij. Tak powinno wyglądać to z przodu.
krok 14
Luźne sznurki po drugiej stronie zacznij zszywać wplatając pomiędzy nie a sznurki przy kamieniu koraliki Toho. Przyszywaj w tę i z powrotem koralik po koraliku.
krok 15
Obszyj tak całość a resztę sznurków przyszyj na odwrocie i nadmiar odetnij.
krok 16
Odrysuj na filcu kształt pracy, wytnij i przyklej na odwrocie.
krok 17
Na koniec przyklej bazę pierścionka i pierścionek gotowy.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.