Jak zrobić kolczyki handmade z koralików Toho - halloween turbiny?

Zrób kolczyki handmade z koralików Toho na imprezę Halloween. Do kolczyków użyliśmy koralików czerwonych, oraz czarnych. Kolczyki te są dość luźne wiszące na nici Toho, w związku z tym po założeniu efekt wygląda bardzo ciekawie.  Projekt kolczyków według Natalii - Cleo80. Kolczyki w klimacie Halloween wykonane z koralików Toho, oraz koralików czeskich. Projekt kolczyków będzie tworzony w technice beadingu, to znaczy wykorzystamy nić i igłe, oraz przewlekanie koralików. Nie martw się to całkiem łatwe i proste! :-)

Jak zrobić kolczyki wiszące?

 

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Na nić nawlekamy kolejno: Toho 8/o, turbine, 28 koralików Toho 15/o i dagger.
krok 3
Przechodzimy igłą z powrotem przez wszystkie koraliki pomijając daggera.
krok 4
Przechodzimy igłą przez turbinę.
krok 5
Nawlekamy 25 koralików Toho 15/o i daggera.
krok 6
Ponownie przechodzimy przez wszystkie koraliki pomijając daggera.
krok 7
Przechodzimy przez turbinę.
krok 8
Powtarzamy nawlekanie koralików. Kolejne "zwisy" mają zawierać po 22, 19 i 16 koralików Toho 15/o.
krok 9
Wychodzimy igłą z koralika Toho 8/o.
krok 10
Nawlekamy 7 koralików Toho 15/o i bigiel i ponownie wbijamy się w Toho 8/o.
krok 11
Związujemy końce nici, przechodzimy jeszcze przez kilka koralików i odcinamy ich nadmiar. Wszystkie czynności powtarzamy z drugim kolczykiem.
krok 12
Gotowe kolczyki handmade z koralików Toho :-)

Jak zrobić naszyjnik krok po kroku?

Może widziałaś już naszą biżuterię handmade na Halloween tzn. naszyjnik czerwony? Zapraszamy tutaj. Dzięki czemu będziesz mogła mieć komplet, oczywiście jeśli kolor czerwony jest dla Ciebie zbyt intensywny, albo nie przypada Ci do gustu to możesz stworzyć inną wariację. Do tego w naszej lekcji biżuterii wykorzystaliśmy bigle w kolorze czarnym, możesz je zastąpić biglami srebrnymi które są po prostu lepszej jakości wykonanymi z srebra 925. 

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.