Jak zrobić naszyjnik z koralików Toho red Halloween?

Fajnie jest na haloween przebrać się i dobrze bawić, dzisiaj pokażemy Wam jak zrobić naszyjnik z koralików Toho który imituje podcięte gardło w klimacie Halloween. Wykorzystamy koraliki drobne czerwone, linkę jubilerską, nici nylonowe oraz kuleczki zaciskowe. 

Projektsklep internetowy Natalii - Cleo80. 

Naszyjnik z koralików Toho - tutorial

krok 1
Wszystkie produkty.
krok 2
Bazę naszyjnika skracamy, aby dość ciasno przylegała do szyi. Robimy to od strony ruchomej części zapięcia.
krok 3
Zaciskamy kuleczkę, aby zapięcie nam nie wypadało.
krok 4
Na bazie zawiązujemy nić.
krok 5
Nawlekamy na bazę nieparzystą ilość koralików tak, aby ułożyły się pionowo. Tak jak w tej lekcji: http://bit.ly/2ek78V0
krok 6
Nawlekamy dowolną ilość koralików toho i kul i zakańczamy daggerem lub łezką. Omijając daggera wracamy przez wszystkie koraliki do góry.
krok 7
Powtarzamy czynności w co drugim koraliku nawleczonym na bazę. Przechodzimy igłą jeszcze przez kilka koralików i odcinamy nadmiar nici.
krok 8
Gotowy naszyjnik.
krok 9
Naszyjnik Halloween z koralików Toho.

Naszyjnik z koralików krok po kroku

Mam nadzieję, że impreza halloween uda się Wam. W wolnej chwili zapraszamy do innych lekcji na naszym kursie, oraz na zakupy w naszym sklepie internetowym. Do zabawy można użyć nie tylko czerwonych koralików Toho, ale np. czeskich Preciosa, czy chińskich drobnych.  Zobacz także koniecznie jak zrobić kolczyki hallowen. Jak je też stworzysz to będziesz mieć komplet!

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.