Jak zrobić bransoletkę? - Strona 2

Jak zrobić zapięcie toggle do bransoletek?
Koszt materiałów: 1.00 zł
Czas wykonania: 30 minut
Naucz się krok po kroku jak zrobić zapięcie Toggle do bransoletke, z koralików japońskich Toho. W końcu nie zawsze zapięciu musi być metalowe.
Bransoletka na gumce z zawieszką nutka
Koszt materiałów: 9.50 zł
Czas wykonania: 15 minut
Marzysz o pięknej i eleganckiej bransoletce na gumce? Z nami ją stworzysz z pięknych perełek, kryształków i dopasujesz kolor pod swój makijaż lub styl. Idealne na prezent i początek tworzenia biżuterii handmade.
Ucz się jak zrobić bransoletkę Toho i Fire Polished
Koszt materiałów: 12.00 zł
Czas wykonania: 60 minut
Piękne połączenie koralików Toho i kryształków Fire Polished, dające ognisty, spiralny wzór. Naucz się z nami krok po kroku tworzenia takiej bransoletki.
Bransoletka z rzemienia i zapięcia metlowego masajki
Koszt materiałów: 2.40 zł
Czas wykonania: 5 minut
Prosta i łatwa do zrobienia bransoletka z rzemienia materiałowego Masajka. Nauczysz się też jak wkleić zapięcia końcówki metalowe co może przydać się w tworzeniu innych prac.
Bransoletka makrama tutorial
Koszt materiałów: 1.60 zł
Czas wykonania: 20 minut
Makrama to technika wyplatania sznurków, z której tworzymy różnego rodzaju rękodzieło. Dzisiaj w technice makramy zrobimy bransoletkę.
Lekcja krok po kroku Bransoletka z wstążek satynowych wiosna
Koszt materiałów: 2.00 zł
Czas wykonania: 10 minut
Jeśli szukasz jakiegoś ciekawego pomysłu, innego niż bransoletka na gumce ;-) to zapoznaj się z lekcją stworzenia bransoletki z wstążek satynowych.
Bransoletka z perełek i siatki jubilerskiej
Koszt materiałów: 10.50 zł
Czas wykonania: 20 minut
Połącz perełki szklane z siatką jubilerską, stwórz ciekawą bransoletkę DIY. Naucz się jak wklejać końcówki i zapełniać siatkę jubilerską, łącz to razem z koralikami modułowymi. Otrzymaj oryginalny efekt rękodzieła handmade.
Tutorial bransoletka z kamieni
Koszt materiałów: 16.00 zł
Czas wykonania: 40 minut
Kamienie naturalne i półszlachetne są jednym z najlepszych półproduktów to tworzenia bransoletek. Na naszym kursie nauczysz się jak wykorzystać kamienie z marmuru, oraz drut z pamięcią i koraliki Toho by otrzymać świetną bransoletkę handmade.
Jak zrobić bransoletkę bangle wire w różach?
Koszt materiałów: 3.30 zł
Czas wykonania: 20 minut
Zrób uroczą bransoletkę bangle, z zawieszkami oraz koralikami Toho. Naucz się z nami krok po kroku, wyróżnij się własnoręcznie stworzoną biżuterią handmade.
Bransoleta na drucie z kamieniami naturalnymi
Koszt materiałów: 6.00 zł
Czas wykonania: 10 minut
Stwórz ciekawą bransoletką z kamieni półszlachetnych, naturalnych. Naucz się to proste i łatwe, nauczysz się jak połączyć kamienie poprzez owijanie drucika. Zapraszamy do lekcji!
Bransoletka bangle wire krok po kroku
Koszt materiałów: 1.40 zł
Czas wykonania: 5 minut
Naucz się z nami jak zrobić bransoletkę z koralików typu bangle. Lekcja jest dość łatwa i prosta, stworzenie takiej bransoletki zajmie Ci tylko 5 minut,
Bransoletka z metalowym zapięciem minutka
Koszt materiałów: 3.50 zł
Czas wykonania: 5 minut
Nie zawsze potrzeba dużo czasy by stworzyć jakąś ciekawą biżuterię z koralików, w tej lekcji poznacz jak wkleić rzemień do zapięcia magnetycznego z zamkiem, całość zajmie Ci tylko kilka minut.

Sklep Qnszt.pl

Zapraszamy do sklepu z koralikami Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 18.214 produktów do wyrobu biżuterii. Takich jak srebro AG925, kamienie ozdobne, kryształki Swarovski, koraliki Toho, koraliki czeskie, koraliki szklane, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe półfabrykaty, koraliki modułowe, koraliki Miyuki.